Členové AKS

Členové Asociace komunitních služeb

[1] Anima Opava o. s. E-mail: animaopava@seznam.cz
[2] Bona o. p. s. E-mail: info@bona-ops.cz
Web: www.bona-ops.cz
[3] CEDR Pardubice o.p.s. E-mail: cedr@cedrops.cz
Web: www.skp-cedr.cz
[4] Eset – Help z. s. E-mail: office@esethelp.cz
Web: www.esethelp.cz
[5] Ester o. s. E-mail: ester.zalesi@seznam.cz
[6] Fokus Praha, Sdružení pro péči o duševně nemocné E-mail: fokus@fokus-praha.cz
Web: www.fokus-praha.cz
[7] Fokus Turnov E-mail: fokus@fokusturnov.cz
Web: www.fokusturnov.cz
[8] Fokus Labe E-mail: fokus-zavinac-fokuslabe.cz
Web: www.fokuslabe.cz
[9] Fokus Vysočina E-mail: fokus.vysocina@fokusvysocina.cz
Web: www.fokusvysocina.cz
[10] Charita Opava: Chráněné bydlení pro duševně nemocné E-mail: chranene.bydleni@charitaopava.cz
Web: www.charitaopava.cz
[11] Mens Sana o. s. E-mail: menssana@menssana.cz
Web: www.menssana.cz
[12] Charita sv.Alexandra, chráněné bydlení E-mail: jan.palaugari@charita.cz
Web: charita-sv-alexandra.cz
[13] Péče o duševní zdraví – region Pardubice E-mail: info@pdz.cz
Web: www.pdz.cz
[15] Sdružení Filia E-mail: sdruzenifilia@ok.cz
Web: www.sdruzenifilia.cz
[16] Sdružení Práh E-mail: info@prah-brno.cz
Web: www.prah-brno.cz
[17] Zahrada 2000 E-mail: info@zahrada2000.cz
Web: www.zahrada2000.cz
[18] Iskérka o.p.s E-mail: info@iskerka.cz
Web: www.iskerka.cz
[19] Ledovec Plzeň E-mail: ledovec@ledovec.cz
Web: www.ledovec.cz
[20] VIDA z.s. E-mail: styblikova@vidacr.cz
Web: http://www.vidacr.cz
[21] o. s. Green Doors E-mail: greendoors@greendoors.cz
Web: www.greendoors.cz
[22] o. s. Baobab E-mail: osbaobab@osbaobab.cz
Web: www.osbaobab.cz
[23] Diakonie ČCE - středisko Brno - chráněné bydlení Ovečka E-mail: chb.brno@diakoniecce.cz
Web: http://brno.diakoniecce.cz
[25] Charita Olomouc, středisko Sv. Vincence E-mail: kristyna.naglova@olomouc.charita.cz
Web: http://www.olomouc.charita.cz/
[26] Centrum služeb postiženým Horizont Zlín, sociální rehabilitace E-mail: horizont@cspzlin.cz
Web: http://www.cspzlin.cz/
[27] Fokus Tábor E-mail: macha@fokustabor.cz
Web: www.fokustabor.cz
[28] Fokus Písek E-mail: info@fokus-pisek.cz
Web: www.fokus-pisek.cz
[29] Fokus České Budějovice E-mail: fokus@fokus-cb.cz
Web: www.fokus-cb.cz
[30] Modré Dveře E-mail: katerina.sivekova@modredvere.cz
Web: www.modredvere.cz
[31] RIAPS Trutnov E-mail: riaps@riaps.cz
Web: www.riaps.cz
[32] Lomikámen Beroun E-mail: jan.rohlena@lomikamen.cz
Web: www.lomikamen.cz
[33] Fokus Liberec E-mail: j.horakova@fokuslbc.eu
Web: www.fokuslbc.eu
[34] OCH Polička – středisko Otevřené dveře E-mail: otevrenedvere@policka.cz
Web: policka.charita.cz
[35] Náruč Dobřichovice – Modrý domeček E-mail: modrydomecek@os-naruc.cz
Web: www.os-naruc.cz
[36] Charita Vsetín - Camino E-mail: camino@vsetin.charita.cz
Web: vsetin.charita.cz/sluzby/camino-socialni-rehabilitace
[38] Sdružení „Piafa“ ve Vyškov

E-mail: piafa@piafa.cz
Web: http://www.piafa.cz/kontakt

[39] Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.

E-mail: centrum@slunce.info
Web: http://www.slunce.info/

[40] Domov na hradě Rychmburk p.o

E-mail: info@rychmburk.cz
Web: http://www.rychmburk.cz/