Členové

Členové AKS

ANIMA VIVA z.s. (M) e-mail: centrum.opava@animaviva.cz
web: www.animaviva.cz
o. s. Baobab (Č) e-mail: osbaobab@osbaobab.cz
web: www.osbaobab.cz
Bona o. p. s. (Č) e-mail: info@bona-ops.cz
web: www.bona-ops.cz
CEDR Pardubice o.p.s. (Č) e-mail: cedr@cedrops.cz
web: www.skp-cedr.cz
Centrum služeb postiženým Horizont Zlín, sociální rehabilitace (M) e-mail: horizont@cspzlin.cz
web: www.cspzlin.cz
Centrum služeb Slunce všem, o.p.s. (Č) e-mail: centrum@slunce.info
web: www.slunce.info
Diakonie ČCE - středisko Brno - chráněné bydlení Ovečka (M) e-mail: chb.brno@diakoniecce.cz
web: brno.diakoniecce.cz
Domov na hradě Rychmburk p.o (Č) e-mail: info@rychmburk.cz
web: www.rychmburk.cz
Eset – Help z. s. (Č) e-mail: office@esethelp.cz
web: www.esethelp.cz
Ester o.s. (M) e-mail: ester.zalesi@seznam.cz
web: www.esterzalesi.eu/
Fokus České Budějovice (Č) e-mail: fokus@fokus-cb.cz
web: www.fokus-cb.cz
Fokus Labe (Č) e-mail: fokus@fokuslabe.cz
web: www.fokuslabe.cz
Fokus Liberec (Č) e-mail: j.horakova@fokuslbc.eu
web: www.fokuslbc.eu
Fokus Písek (Č) e-mail: info@fokus-pisek.cz
web: www.fokus-pisek.cz
Fokus Praha, Sdružení pro péči o duševně nemocné (Č) e-mail: fokus@fokus-praha.cz
web: www.fokus-praha.cz
Fokus Tábor (Č) e-mail: macha@fokustabor.cz
web: www.fokustabor.cz
Fokus Turnov (Č) e-mail: fokus@fokusturnov.cz
web: www.fokusturnov.cz
Fokus Vysočina (Č) e-mail: fokus.vysocina@fokusvysocina.cz
web: www.fokusvysocina.cz
Green Doors z.ú. (Č) e-mail: greendoors@greendoors.cz
web: www.greendoors.cz
Charita Olomouc, středisko Sv. Vincence (M) e-mail: milena.brzobohata@olomouc.charita.cz
web: www.olomouc.charita.cz
Charita Opava: Chráněné bydlení pro duševně nemocné (M) e-mail: chranene.bydleni@charitaopava.cz
web: www.charitaopava.cz
Charita sv.Alexandra, chráněné bydlení (M) e-mail: jan.palaugari@charita.cz
web: www.charita-sv-alexandra.cz
Charita Vsetín - Camino (M) e-mail: camino@vsetin.charita.cz
web: www.vsetin.charita.cz/sluzby/camino-socialni-rehabilitace
Iskérka o.p.s (M) e-mail: info@iskerka.cz
web: www.iskerka.cz
Ledovec Plzeň (Č) e-mail: ledovec@ledovec.cz
web: www.ledovec.cz
Lomikámen Beroun (Č) e-mail: jan.rohlena@lomikamen.cz
web: www.lomikamen.cz
Mens Sana o. s. (M) e-mail: menssana@menssana.cz
web: www.menssana.cz
Modré Dveře (Č) e-mail: katerina.sivekova@modredvere.cz
web: www.modredvere.cz
Náruč Dobřichovice – Modrý domeček (Č) e-mail: modry.domecek@os-naruc.cz
web: www.os-naruc.cz
OCH Polička – středisko Otevřené dveře (Č) e-mail: otevrenedvere@policka.cz
web: www.policka.charita.cz
Péče o duševní zdraví – region Pardubice (Č) e-mail: info@pdz.cz
web: www.pdz.cz
RIAPS Trutnov (Č) e-mail: riaps@riaps.cz
web: www.riaps.cz
Sdružení Filia (M) e-mail: sdruzenifilia@ok.cz
web: www.sdruzenifilia.cz
Sdružení „Piafa“ ve Vyškov (M) e-mail: piafa@piafa.cz
web: www.piafa.cz/kontakt
Sdružení Práh (M) e-mail: info@prah-brno.cz
web: www.prah-brno.cz
VIDA (Č) e-mail: styblikova@vidacentrum.cz
web: www.vidacentrum.cz
Zahrada 2000 (M) e-mail: info@zahrada2000.cz
web: www.zahrada2000.cz